2015-09-12 11:53 pm

חברת הדברות מושלמת

הדברתי את כל הבית, נמאס משלל המזיקים שהעיקו עלינו, עכברים, זוחלים, ג'וקים, נמלים וכו'.... הזמנתי חברה מקצועית ואמינה (לפרטים לחץ כאן) טיפלה בכל הבית קצה לקצה ועכשיו אין בבית אפילו זבוב ואני מאושרת עד הגג, אין צורך לבצע ריסוס שבועי עם הריחות הלא נעימים ולרוב לגלות שזה בכלל לא יעיל.

כל הבית עבר טיפול יסודי, כלל הפתחים הסדקים והפינות והדבר הכי טוב שהחומרים בטוחים לשימוש ופעילים לאורך זמן רב, נחסכה ממני כל ההתעסקות הזאת בריסוסים ולרדוף אחרי הג'וקים והיתושים המציקים.

אז גם אם לא עשיתי העברתי מטאטא אחרי שהילדים אכלו הרצפה תשמור על השאריות ושום נמלה לא תיקח אותם.
2015-02-17 05:14 pm

פינוי דירה והרחקת יונים

שלום, רצילי לשתף פה סיפור שקרה לי. 
חיפשנו דירה. לא ידענו זה יהיה כל כך קשה. שנתיים הלכנו מפרוייקט לפרוייקט. ראינו דירות ישנו וישנות מאוד. היינו בקשר עם עשרות מתווחים. אך לא הצלחנו למוא משהוא מתאים. יום אחד התקשר חבר שלי ואמר שחבר שלו מוכר דירה באזור שמאוד רצינו "אבל יש בעיה קטנה" הוא אמר, שאלתי "מה הבעיה", הוא ענה תבוא ונדבר. הגעתי למקום ראיתי בניין מאוד חמוד באזור שאני ואישתי מאוד מעוניינים לגור בו. עלינו לדירה ומיד הבנתי. הדירה הייתה מלאה בדברים ישנים ועתיקים שלדברי המוכר הוא לא היה צריך. את הדירה היה אפשר לקנות רק עם כל הדברים בפנים בגלל שהמוכר לא רצה להיתעסק עם זה. לדבריו זה הרבה כאב ראש.הייתה בעיה נוספת בדירה והיא בעיה רצינית של יונים במרפסת ועל הגג (מדובר על דירת פנטהאוס) אבל גם לזה היה לי פתרון במקרה אני מבין דבר או שניים בתחום הזה ומיד הבנתי שיש פה הזדבנו פז. התמקחתי איתו על המחיר והגענו לעמק השווה. אחרי שאישתי ראתה את הנכס חתמנו על זכרון דברים.
התחלנו לטל קודם כל בנושא הרהיטים וכל הדברים הישנים בדירה. יש לי חבר שיש לו חברה שמתעסקת עם פינוי דירה ומבנים. התקשרתי אליו הוא הגיע לבדוק את הנושא. מה שנראה מקודם כפרוייקט מסובך התברר כמשהו הרבה פחות מזה. חבר שלי מקצוען ופתר לי את כל הבעיות מהר . הוא דאג שיגיע צוות מיומן ומקצועי שפינו את הדירה מהר ואף עזרו לנו למכור כמה דברים שהיו בייץ. ככה אפילו הרווחנו מהנושא. לגבי בעיין היונים. הזמנו חברה שמומחית להרחת יונים לצמיתות. הם עשו את העבודה בצורה מהירה והבנתי שלא נגרם שום נזק ליונים. הם פשוט עפו למקום אחר.
אני ואישתי מאוד מרוצים מהעסקה. עכשיו אנחנו גרים באזור שרצינו והמחיר ששילמנו על כל העסקה התאים לנו בדיוק.
  :)שננתחדש
 
2014-08-16 11:27 pm
Entry tags:

נקודה למחשבה

רציתי לכתוב פה על חברה חדשה בתחום הביטוח. חברה מעולה שפשוט שברה את שוק הביטוח לעסק. צוות מרשים של אנשים מוכשרים ואינטלגנטיים שעושים עבודה מעולה. המחירים מאוד נוחים ויכולים להתאים לך תוכנית אישית בשביל שלא תבזבז כסף לחינם. אשים פה קישור לאתר שלהם. חבל שלא כל החברות כאלה. היה הרבה יותר קל למצוא משהו שמתאים לך. תמיד ישנה הרגשה שעובדים עליך. לכן חשוב לברור עם פינצטה את המקומות הבאמת אמינים, במיוחד בתחום כמו ביטוח שבו התחום פרוץ לגמרי.
לחץ כאן

2014-08-07 11:05 pm

יוגה

ליוגה ישנם סגולות רבות  רק לאחרונה התחלתי להתאמן ובאמת לראות כמה זה נכון. אם כבר לעשות יוגה צריך לעשות את זה עם מדריכים מקצועיים ומנוסים. אני מתאמן בזרם אשטנגה יוגה תל אביב. מאוד מומלץ. יוגה מוצאת פתרונות למגון בעיות כמו מצבי לחץ,חרדות,כאבי שרירים ,כאבי פרקים ועוד.לכן מומלץ לכל אחד ללכת לשיעור יוגה ניסיון כי זה באמת משנה חיים
2014-08-02 11:42 pm
Entry tags:

הפעלות

רציתי לעדכן שעשינו יום הולדת לאחיין שלי בפארק. היה מעולה. הילדים נהנו מאוד. כל הילדים היו בגילאים 11-13. האווירה הייתה נוראה נחמדה והאוכל היה טעים. החברה שהייתה אחראית על האירגון האירועה עשתה עבודה נפלאה. זו חברה שמתמחה בתחום הפעלות לילדים. המחיר שפוי וזה מוריד את הלחץ מההורים. בקיצור מומלץ לקחת בעל מקצוע ולהוריד ממך קצת מהכאב ראש של אירדון אירוע כזה.